prep_deo
dezodoranty_ico

Dezodoranty

V laboratoriách PREP sa zrodila jedinečná, nová línia dezodorantov Prep Advanced Protection. Vďaka inovatívnemu zloženiu majú dezodoranty antiperspiračné účinky a spĺňajú prísne kritéria moderného človeka. Nekompromisne eliminujú nepríjmený zápach potu, udržujú sviežosť podpazušia, nezanechávajú biele stopy a bránia vzniku žltých škvŕn. Aj pri tejto maximálnej účinnosti však zaslúhou jemnej receptúry, ktorá je bez alkoholu, parabénov, farbív a konzervačných látok, rešpektujú prirodzené prostredie pokožky. Majú príjemnú neutrálnu vôňu, ktorá vás nebude dráždiť a je vhodná pre ženy aj mužov. 

01

SPREJOVÝ
DEZODORANT
FRESH&DRY
150ML

Dezodorant bez alkoholu a parabénov, s antiperspiračným účinkom. Inovatívne zloženie s pantenolom, mentolom a vitamínom E pôsobí proti zápachu potu a zanecháva podpazušie svieže a hebké. Vďaka neutrálnej, nedráždivej vôni je vhodný pre mužov aj ženy.

Same Height Control
paraben_free_icoalcohol_free_icoall_skin_types_ico
PREP_%20GA1083100

02

SPREJOVÝ
DEZODORANT PRE
CITLIVÚ POKOŽKU
150ML

Dezodorant s antiperspiračným účinkom pre citlivú pokožku vám zaručí ochranu pred zápachom potu až na 48 hodín. Jeho jemné zloženie s bisabololom, extraktom z harmančeka a vitamínom E dôkladne vyživuje citlivú pokožku v podpazuší. Má príjemnú nedráždivú vôňu.

Same Height Control
paraben_free_icoalcohol_free_icosensitive_skin_ico
PREP_%20GA1083200

03

DEZODORANT V 
ROPRAŠOVAČI PRE
CITLIVÚ POKOŽKU
100ML

Dezodorant v rozprašovači pre citlivú pokožku má antiperspiračný účink a je vhodný aj pre najjemnejšie podpazušie. Obsahuje harmanček a bisabolol, ktoré pôsobia upokojujúco a zvláčňujúco. Dezodorant Vás efektívne ochráni pred zápachom potu po dobu 48 hodín.

Same Height Control
paraben_free_icoalcohol_free_icosensitive_skin_ico
PREP_%20GA1083300

04

KRÉMOVÝ
DEZODORANT PRE
CITLIVÚ POKOŽKU
35ML

Špeciálny krémový dezodorant pre citlivú pokožku vám zaručí účinnú a dlhodobú ochranu v každej situácii. Jeho jemné ošetrujúce zloženie je bez alkoholu a rešpektuje tak prirodzené prostredie aj tej najcitlivejšej pokožky. Má jemnú vôňu a nezanecháva škvrny.

Same Height Control
alcohol_free_icosilicone_free_icosensitive_skin_ico
PREP_%20GA1081000