prep_shaving
holenie_ico

Holenie

Pre dokonalo hladkú, sviežu a chránenú pokožku. Produkty PREP z línie prípravkov na holenie sú vhodné pre každodenné použitie. V ponuke je aj línia pre citlivú pleť, ktorá chráni pred podráždením aj tú najjemnejšiu pokožku. Účinnosť dermoprotektívnej kozmetiky PREP je zaručená najmä vďaka jedinečnej receptúre produktov, ktorá obsahuje zmes éterických prírodných olejov s upokojujúcimi, antiseptickými, osviežujúcimi a protisvrbivými vlastnosťami. Používaním prípravkov na holenie PREP sa vyhnete podráždenej pokožke, zarastaniu chĺpkov a pocitu napnutej pleti po holení.

01

DERMOPROTEKTÍVNA
KRÉMOVÁ PENA
NA HOLENIE
300ML

Bohatá krémová pena PREP, zaručuje jednoduché a dokonalé oholenie pre každý typ brady. Jej originálna receptúra ​​zabezpečuje účinnu ochranu pokožky pred podráždením či zarastaním chĺpkov. Pleť zachováva pružnú a sviežu.

Same Height Control
gentle_on_face_icoalcohol_free_icoall_skin_types_ico
PREP_%20GA1076500

02

KRÉMOVÁ PENA
NA HOLENIE PRE  
CITLIVÚ POKOŽKU
300ML

Pena na holenie pre citlivú pokožku poskytuje účinnú ochranu jemnej pleti so sklonom k podráždeniam. Aktívne redukuje začervenanie, pocit napnutej pleti, zarastanie chĺpkov a chráni pokožku pred mikro-rezmi, ktoré sú spôsobené žiletkami.

Same Height Control
gentle_on_face_icoalcohol_free_icosensitive_skin_ico
PREP_%20GA1079400

03

DERMOPROTEKTÍVNA
KRÉMOVÁ PENA
NA HOLENIE
2x50ML

Bohatá krémová pena PREP v praktickom cestovnom balení Vám, zaručí jednoduché a dokonalé oholenie všade na cestách. Jej originálna receptúra ​​zabezpečuje účinnu ochranu pokožky pred podráždením či zarastaním chĺpkov.

Same Height Control
gentle_on_face_icoalcohol_free_icoall_skin_types_ico
PREP_%20GA1080500

04

BALZAM PO HOLENÍ
S KYSELINOU
HYALURÓNOVOU
80ML

Príjemný nemastný gélový balzam po holení s účinným anti-age zložením pre omladdenie pleti. Má dvojitý účinok: ošetruje pleť po holení, hydratuje, osviežuje a zároveň posilňuje pružnosť pokožky čím pôsobí proti vráskam a starnutiu.

Same Height Control
paraben_free_icomineral_oil_free_icoall_skin_types_ico
PREP_%20GA1178800

05

HYDRATAČNÝ
BALZAM
PO HOLENÍ
75ML

Táto ľahká a nemastná emulzia po holení je skvelým doplnkom k pene na holenie PREP, pretože podporuje jej ochranný a upokojujúci účinok. Intenzívne hydratuje a ošetruje aj citlivú pokožku so sklonom k častému podráždeniu.

Same Height Control
alcohol_free_icomineral_oil_free_icosensitive_skin_ico
PREP_%20GA1079900

06

REGENERAČNÝ
BALZAM
PO HOLENÍ
100ML

Regeneračná emulzia po holení obsahuje jedinečnú kombináciu účinných látok ako arganový a mätový olej, bambucké maslo, výťažky z aloe vera či gáfor. Má príjemnú a ľahkú textúru, ktorá sa rýchlo vstrebe do pokožky.

Same Height Control
paraben_free_icoalcohol_free_icoall_skin_types_ico
PREP_%20GA1060106