prep_sun_cosmetics
opalovanie_ico

Opaľovanie

Ak zanedbáme správnu ochranu našej pokožky, slnko sa môže zmeniť z pomocníka na nepriateľa. Bezpečným a správnym riešením na ochranu pokožky pred škodlivými účinkami UVA/UVB lúčov je používanie dermoprotektívnej kozmetiky na opaľovanie PREP. Nové krémy a spreje na opaľovanie PREP sú vhodné pre celú rodinu a zaručujú:
✓ Bezpečnú ochranu a šetrnosť k pokožke: sú bez parabénov, testované na nikel, odolné voči vode a potu
✓ Príjemnosť: majú ľahkú nemastnú textúru s rýchlou absorpciou, ktorá zaručuje intenzívnu hydratáciu 
✓ Hodnotné aktívne zložky pre pokožku: ochranný účinok dopĺňa receptúra ​​na báze koncentrovaného obsahu vitamínu E, ktorá pomáha znižovať poškodenie spôsobené foto-starnutím vyvolaným UVA a UVB žiarením a pôsobí proti tvorbe voľných radikálov

01

OPAĽOVACIE
KRÉMY

Nové krémy na opaľovanie zabezpečia celej rodine maximálnu ochranu pokožky počas pobytu na slnku. Sú bez parabénov, testované na nikel, vode a potu odolné. Maju ľahkú nemastnú textúru s rýchlou absorpciou, čím je zabezpečená maximálna hydratácia a okamžitý nástup ochrany.

Same Height Control
sunscreen_creams

02

SPREJE
NA OPAĽOVANIE

Nové spreje na opaľovanie su praktické a efektívne. Môžete si vďaka nim užívať slnečné lúče s pocitom bezpečia v každej situácii. Zaiste oceníte ich nemastné, transparentné zloženie a príjemnú vôňu. Majú inovatívny systém BOV 360° vďaka ktorému ich môžete aplikovať v akomkoľvek uhle.

Same Height Control
sunscreen_sprays

03

CESTOVNÉ
BALENIA

Vezmite si svoje obľúbené opaľovacie krémy so sebou nech ste kdekoľvek. Cestovné balenie 50ml sa zmestí do kabelky či príručnej batožiny. Je ideálne na víkendy, výlety, ihrisko či prechádzky letným mestom. V tomto praktickom balení je k dispozícii aj regeneračné mlieko po opaľovaní.

Same Height Control
sunscreen_creams_travel_size